unnamedZapraszamy na wykład w ramach II edycji Akademii e-point:

UX cz.3 – Charakterystyka projektowania na urządzenia mobilne

Kiedy: 15.12.2015 (wtorek), godz. 18:00

Gdzie: PJATK, Aula Główna

Projektowanie rozwiązań na urządzenia mobilne to nie tylko odpowiedź na pytanie „Aplikacja czy strona mobilna”, ale i szereg innych zagadnień, które należy wziąć pod uwagę. Podczas spotkania porozmawiamy o kontekstach użycia, cechach charakterystycznych oraz wielu innych ciekawych zagadnieniach związanych z mobilnością.

Wykład poprowadzi Michał Dobrowolski, który zagadnieniami związanymi z User Experience zajmuje się już od ponad 6 lat. Pracował dla największych Polskich firm zajmujących się projektowaniem rozwiązań webowych i mobilnych. Wśród nich znajdują się takie marki jak Uselab oraz K2 Internet. Aktualnie Michał pracuje w firmie e-point SA gdzie zajmuje się rozwojem produktów cyfrowych dla branży finansowej oraz rozbudową międzynarodowych serwisów e-commerce. Ponadto, od ponad dwóch lat prowadzi zajęcia z różnych zagadnień UX Design na podyplomówce UXD (Uniwersytet SWPS). Po pracy, Michał prowadzi warszawski UX Book Club oraz warsztaty UX w ramach stowarzyszenia CHI Polska. 

Przyjdź na wykład i poznaj praktyczne aspekty projektów IT!  Poza solidną dawką wiedzy, możesz wygrać nagrody niespodzianki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s