O nas

Koło Naukowe Project Management jest grupą studentów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, rozwijających się w dziedzinie Zarządzania Projektami. Wspólnie chcemy zdobywać i szerzyć wiedzę dotyczącą niezbędnych umiejętności w tym zakresie poprzez planowanie i organizację własnych projektów.
Nasze przedsięwzięcia związane są m.in. z organizacją:

  • wydarzeń poświęconych zarządzaniu projektami oraz technologiom IT w biznesie;
  • warsztatów i szkoleń z przedstawicielami firm;
  • konferencji;
  • innych inicjatyw studenckich.
  Opiekun naukowy: dr inż. Tomasz Pieciukiewicz

Adiunkt w Katedrze Inżynierii Oprogramowania PJATK. Wykładowca na kursach polsko- i angielskojęzycznych w PJATK. Od 1999 roku współpracuje z licznymi firmami komercyjnymi jako programista, projektant oraz konsultant. Absolwent PJATK (mgr inż. w 2002 roku, dr w 2010 roku). Jego zainteresowania zawodowe obejmują szereg dziedzin, takich jak zarządzanie projektami, obiektowe bazy danych i języki zapytań oraz technologie internetowe.

 AAEAAQAAAAAAAAZaAAAAJDkyNmM1YjU0LWQ0YTgtNGQ0Yi05NDcwLTJjMDM2OWJjMWI1NQ Przewodnicząca: Sylwia Magdalena Stefaniak

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień architekt, dziennikarka, IT Manager. Największą satysfakcję osiąga z wykonywania najtrudniejszych zadań, bo tylko wtedy możliwa jest nauka i rozwijanie umiejętności. Doświadczenie w planowaniu i łączeniu ze sobą wielu dziedzin, a także pozytywne nastawienie do otaczających ludzi, pomagają jej udowadniać, że „niemożliwe” nie istnieje.

 547133_272088219553732_516435385_n Wiceprzewodnicząca: Dorota Orzeszek

Programistka i UX designerka specjalizująca się w accessibility, studentka Wydzialu Informatyki PJATK. Na co dzień zajmuje się oceną użyteczności i dostępności produktów, interakcji i interfejsów oraz tworzeniem rozwiązań wspomagających dostępność systemów, prowadzi szkolenia z accessibility.

Członkowie Koła:  
  Edyta Fisz

Absolwentka psychologii stosunków międzykulturowych oraz filologii angielskiej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obecnie studiuje na Wydziale Zarządzania Informacją na PJATK. Na co dzień pracująca jako Junior Project Manager, posiadająca doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji w zarządzaniu projektami, lokalnymi systemami m.in. CRM i SAP, koordynacji pracy biura, marketingu, logistyce. Pożeracz książek o zacięciu fotograficznym. Obecnie szuka kolejnych wyzwań – tym razem w branży IT.

  Katarzyna Kowalczyk

Studentka Wydziału Zarządzania Informacją PJATK, kierowniczka projektów i analityczka biznesowa. Doświadczona negocjatorka, zwolenniczka zwinnych metod zarządzania, obecnie pracuje w branży IT, eksplorując świat Big Data i Business Intelligence.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s